.

FİRMA PROFİLİ

.

KIRAÇ TESİSAT; Konya'da Sıhhi tesisat, petek temizliği ve tıkanıklık açma alanında hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörse, hedef kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Yaptığımız işin önemini biliyoruz. Ustalığımıza güveniyor, bir defalık değil, her zaman arayabileceğiniz tesisatçı olarak faaliyetimize devam ediyoruz.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet Halkımızın İçinde;

Petek temizleme, baca temizleme, sıhhi tesisat, tesisat tamiri, kanalizasyon tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma ile atık su tesisatı tamir ve revizyon hizmetleri yer almaktadır.

Bizi ilk tercihinizden sonra, evinizin tesisatçısı olacağımızdan hiç şüphe etmiyoruz. Çünki, iş ahlakımıza ve ustalımıza çok güveniyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


ARA

WHATSAPP